فستیوال بی زمانی

لحظه هماهنگ شده این بار و ساعتم صامت! فرش اتاقم شده همه کودکانم و خاموشند این تخمه ترکه هایی که بعضا تایپ شده اند. جیغی که از دیوار میشنوم،پایان میدهد در ذهنم تصویر مات رویای آینده ام را و لحظه ایی دیگر جیغش ضعیف تر میشود و من خوابم.

میخوابم،نه چنانی که تو؛ دستهایم را با جوهر سیاه میکنم که نکند هنگام سر شاخ شدن با کابوس همیشگی ام ، دستم به روی شانه های پسرکی که در هیبت دختران در آمده سور بخورد و به خاک سیاه بنشینم مثل دفعه ی قبل و هزاران دفعه همینگونه قبل تر.

چگونه باورم نمیکنی؟شاید با گوشهایت تبانی کرده ایی؟ً!

تو را میشناسم،البته بیشتر از کمی! تو را این چنین آزر ندیده بودم پیش از این.

راستی راستش را میگویم: پیش از این چقدر همه چیز یکنواخت بود. اینی که میگویم همان آنی است که تو پیدا شدی در قاب چشمانم.

*

سیلی به گوش تصمیمی میزنم که روزی آن را با بهره ایی 14% از شما وام گرفته ام.

جفتک می اندازد این چهار پای راست روده که همه ی آینده ام را بلعیده و نه قی میکند و نه فضله ایی از فصل فصل تمام سالهای آینده ام را پس می اندازد.

نه شب است نه روز،نه بالایم نه پایین؛درست لحظه ایست که حول میدهند شب و روز یکدیگر را به قصد چیرگی حریف مقابل و من نمیبینم کدام پیروز میدان است؛چون همان دم مرا فراخوان فستیوال کابوسهایم دعوتم میکند به تخت.

می دوزدم تا جای که دوباره همین نزاع هست و این بار میپرم از جایم و میبینم که شب غلبه کرد است و گوشت کوب اعتباری همراهم حتی یک پیام هم دریافت نکرده،شاید میان جدال کف اتاق و روی میز،باز این کمبود آنتن موفق تر بوده تا قوت طبلیغاتشان. شاید درست این لحظه همان لحظه ایی است که من میفریبم خود را و دوباره سیلی به گوش آن تصمیم وام گرفته از شما میزنم.

سعید پرمشکانی زاده


شکل قلم:F اندازه قلم:  A A   رنگ قلم:                       پس زمینه:                    
امتیاز: 1.0 از 5 (مجموع 1 رای)
نسخه چاپی  اضافه کردن به لیست Favorites  دعوت از یک دوست برای دیدن این صفحه  فرستادن این داستان با نامه  گذاشتن این داستان در وبلاگ یا سایت خودتان  تاریخ ثبت و شماره سریال داستان لینک ثابت این داستان  گزارش خطا یا تخلف یا محتوای نامناسب   رای برای این داستان

0


این داستان را خواندند (اعضا)

ابوالفضل ابطحی (22/7/1399), ک جعفری (6/8/1399),

ارسال نظر

نام کاربری: کلمه رمز:
نام شما: ایمیل شما:
آدرس وب: http:// کد:  
استفاده از شکلک در نظر
نظر شما:
 

 نظر بصورت خصوصی برای نویسنده ارسال شود.
  مشخصات شما در این دستگاه ذخیره شود.